SZKOLENIA GRUPOWE

Psie przedszkole

Zapraszamy wszystkie szczenięta do 6 miesiąca, które zakończyły już proces pierwszych szczepień.Kurs obejmuje 10 spotkań trwających po 60 minut. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.
Koszt: 450zł (możliwa płatność w dwóch ratach).

Czego się nauczycie?

SZKOLENIA GRUPOWE

Posłuszeństwo podstawowe dla starszaków

Zapraszamy wszystkie psy w wieku 6-11 miesięcy. Kurs obejmuje 10 spotkań trwających po 60 minut. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.
Koszt: 450zł (możliwa płatność w dwóch ratach).

Czego się nauczycie?

SZKOLENIA GRUPOWE

Posłuszeństwo podstawowe dla psów dorosłych

Zapraszamy wszystkie psy od 12 miesiąca życia. Kurs obejmuje 10 spotkań trwających po 60 minut. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Koszt: 450zł (możliwa płatność w dwóch ratach).

Czego się nauczycie?

SZKOLENIA GRUPOWE

Posłuszeństwo zaawansowane

Zapraszamy wszystkie pieski, które ukończyły kurs posłuszeństwa podstawowego. Podczas kursu doskonalimy wcześniej zdobyte umiejętności oraz wprowadzamy naukę nowych. Kurs obejmuje 10 spotkań trwających po 60 minut. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Koszt: 450zł (możliwa płatność w dwóch ratach).

Czego się nauczycie?

SZKOLENIA GRUPOWE

Kurs pies w mieście

Zapraszamy wszystkich absolwentów psiego przedszkola lub posłuszeństwa podstawowego. Kurs obejmuje 4 spotkania trwających ok 60 minut. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Koszt: 200zł

Jeśli chcesz aby Twój pies czuł się swobodnie w miejskich warunkach, potrafił podróżować komunikacją miejską lub siedział spokojnie z Tobą podczas, gdy Ty rozkoszujesz się ciepłym napojem w kawiarence ten kurs jest dla właśnie dla Ciebie!

Czego się nauczycie?

SZKOLENIA GRUPOWE

Kurs luźna smycz

Spacery z Twoim psem przestały być przyjemnością? Może nigdy nią nie były? Twój psiak ciągnie jak oszalały, a Ty desperacko próbujesz za nim nadążyć? Spacer nie musi tak wyglądać! Zapisz się na nasz kurs, a dowiesz się jak to zmienić. Kurs obejmuje 5 spotkań trwających po 60 minut. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Koszt: 300zł

Pierwsze spotkanie obejmuje również część teoretyczną.

SZKOLENIA GRUPOWE

Kurs przywołanie na 100%

Twój pies nie reaguje na przywołanie? Obawiasz się, że Twój pies nie wróci do Ciebie, gdy poczuje zew wolności? Chciałbyś żeby mógł w końcu swobodnie bawić się z innymi psami i biegać korzystając w 100% ze spaceru? Zapisz się na kurs, a pokażemy Tobie jak sprawić, by Twój przyjaciel wracał do Ciebie z radością! Kurs obejmuje 4 spotkania trwających po 60 minut. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Koszt: 250 zł

Pierwsze spotkanie obejmuje również część teoretyczną.

SZKOLENIA GRUPOWE

Kurs pies i dziecko

Kurs skierowany jest do dzieci, ich rodziców i psów. Na zajęciach dzieci uczą się jak bezpiecznie kontaktować się z psem, jak prawidłowo się z nim bawić i odczytywać wysyłane przez niego sygnały. Lekcje składają się z części teoretycznych i praktycznych.

Kurs obejmuje 6 spotkań trwających po 45 minut. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Koszt: 350 zł

SZKOLENIA GRUPOWE

Brainwork

Brainwork to zajęcia skierowane dla psów i ich opiekunów. Psiaki myśląc i używając swojego węchu rozwiązują różnego rodzaju łamigłówki. Brainwork uczy cierpliwości i buduje pewność siebie. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, ani wymagań co do poziomu posłuszeństwa. Każdy pies będzie czerpał radość z podejmowanych wyzwań.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają po 45 minut.

Koszt jednorazowego wejścia: 40 zł
Karnet obejmujący 4 wejścia: 120 zł