Webinary

Socjalizacja, a rola lekarza weterynarii

Webinar skierowany jest do lekarzy weterynarii chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie behawioru psów, usprawnić pracę w swoim gabinecie, a także wspomóc swoich klientów w trudnym zadaniu wychowania psa. Z webinaru mogą skorzystać również technicy weterynarii pracujący w gabinetach weterynaryjnych, osoby pracujące na co dzień z psami, a także opiekunowie psów chcący dowiedzieć się więcej na temat procesu socjalizacji.

Socjalizacja to kluczowy etap w rozwoju psa domowego. Prawidłowy przebieg tego okresu może zapobiec występowaniu wielu zaburzeń w zachowaniu. Lekarz weterynarii stanowiący dla opiekuna psa największy autorytet w kwestii wiedzy o zwierzętach, może odegrać w tym procesie bardzo istotną rolę. A tym samym usprawnić swoją pracę w gabinecie weterynaryjnym, gdyż pies dobrze zsocjalizowany to często współpracujący pacjent.

Program webinaru:

1. Wpływ środowiska na rozwój psa domowego.

2. Czym jest okres socjalizacji?

3. Program socjalizacyjny.

4. Rola lekarza weterynarii w procesie socjalizacji.

5. Socjalizacja w gabinecie weterynaryjnym.

6. Jak pogodzić ochronę zdrowia z procesem socjalizacji?

7. Konsekwencje zaniedbań w procesie socjalizacji i występowanie możliwych zaburzeń.

8. Dyskusja.
9. Zakończenie.

DATA: 08.01.22 r. (sobota), godz. 20:00
Czas trwania: 2,5 h 
Koszt: 80 zł

Po zapisaniu się na webinar otrzymasz maila z danymi dotyczącymi płatności (tylko opłacenie webinaru jest gwarancją miejsca oraz dostępu) oraz link do platformy clickmeeting, na której odbędzie się spotkanie. Przed webinarem przypomnimy Tobie o naszym wydarzeniu. 

LINK DO ZAPISÓW:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeec_zRL-qwXwzTZWSqj_eJxT16P2aJHJpUryIIw67OxOUlSQ/viewform?usp=sf_link